اینجا محل تبلیغ شماست

کنفرانس

هم‌زمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما؛

تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه 8 تير 1395
هم‌زمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما؛

هم‌زمان با برگزاری دومین نمایشگاه بین‌المللی ایرانفارما؛

بزرگان دارویی جهان به ایران می‌آیند

دومین نمایشگاه بین‎المللی دارو و صنایع وابسته «ایران‌فارما» که 24 تا 26 شهریور سال جاری در مصلی بزرگ امام خمینی برگزار می‌شود، میزبان بزرگ‌ترین شرکت‌های دارویی جهان است.

به گزارش روابط‌عمومی نمایشگاه بین‌المللی«‌ایران‌فارما» 2016، از آن‌جایی که این نمایشگاه نخستین نمایشگاه بین‌المللی حوزه دارو و صنایع وابسته در دوران پسابرجام است، بسياري از شركت‌هاي بزرگ دنيا از شرکت در این نمایشگاه استقبال کرده‌اند چرا که فضای موجود را شرایطی مطلوب برای رقابت و سرمایه‌گذاری می‌دانند. به این ترتیب بیش از 30 درصد از فضای این نمایشگاه به شرکت‌های شناخته شده دارویی اختصاص پیدا کرده ‌است و بزرگ‌ترین شرکت‌های دارویی جهان از چند ماه قبل آمادگی  حضور خود را در دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما اعلام کرده‌اند.

تاکنون شرکت‌های دارویی«مرک»، «بوش»، «AWH » و «آزو» آلمان، «ایزی فارما» و «فارکوالیتی یوروپ» ایتالیا و «بوکارد» فرانسه که در حوزه ماشین‌آالات داروسازی، فناوری‌های نوین و  اتاق‌ تمیز Clean‌Room

فعالیت می‌کنند حضور خود را در  این نمایشگاه قطعی کرده‌اند.

علاوه بر این، شرکت‌های زیادی از کشور‌های مختلف برای معرفی برترین ماشین‌آلات داروسازی و آخرین فناوری‌های مربوط به ایجاد خط تولید دارو، حضور پیدا کرده‌اند؛ که می‌توان به شرکت‌های آرجنول لابراتوریز «Argenol Laboratorios» از کشور اسپانیا، ام‌آر‌سی‌سیستم «MRC Systems» از کشور انگلستان،  «دکتر مولر» و گروه ام‌‌پالس‌دبلیو «M+W Group» آلمان همراه با شرکت «توروکینگ» یکی از بزرگ‌ترین فعالان حوزه دارو و صنایع وابسته در چین، اشاره کرد. در میان کشورهای اروپایی حاضر در نمایشگاه، ایتالیا با حضور 16 شرکت بیشترین سهم مشارکت را دارد.

عباس کبریایی‌زاده، رییس سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی معتقد است با توجه به استقبال چشمگیر شرکت‌های داخلی و خارجی از این نمایشگاه و برنامه‌ریزی هدفمند از سوی شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه برای جذب سرمایه، باید از سال آینده شاهد برگزاری CPHI  ایران باشیم.

برگزاری پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، انتقال تجربیات دست‌اندرکاران این صنعت در ایران و جهان و ایجاد فضای گفت‌و‌گو و عقد‌قرارداد از جمله مهم‌ترین برنامه‌های این نمایشگاه سه روزه است.

شماره مجله :
ارسال نظر
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :
عدد داخل کادر را وارد نمایید :
فایل word وجود ندارد         فایل pdf وجود ندارد

بازگشت به ليست اخبار

فرم اشتراک ماهانه

آرشیو اخبار

انتقادها و پیشنهادها

همه حقوق این سامانه به ماهنامه صنعت درمان تعلق دارد. بهره برداری و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز است.
طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل