اینجا محل تبلیغ شماست

کنفرانس

دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما برگزار می‌شود

تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه 8 تير 1395
دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما برگزار می‌شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی ایران‌فارما برگزار می‌شود

دومین نمایشگاه بین‌المللی  ایران‌فارما با حضور بیش از 20 شرکت خارجی دارویی از اتحادیه اروپا، هم‌چنین کشورهایی از آسیا برگزار می‌شود.

 تاکنون بیش از 20 شرکت خارجی دارویی از اتحادیه اروپا از جمله بلژیک، آلمان، انگلیس، ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، سوییس و هم‌چنین کشورهای آسیایی مانند هند، کره‌جنوبی و چین در دومین نمایشگاه بین‌المللی دارو، صنایع و خدمات وابسته (ایران‌فارما) درخواست غرفه کرده‌اند.

 با توجه به تمایل شرکت‎های خارجی برای حضور در این دوره از نمایشگاه پیش‌بینی می‌شود، حدود  25 درصد از کل فضای 15 هزار متری نمایشگاه، به شرکت‌های معتبر جهانی اختصاص یابد.

عمده شرکت‌های خارجی ثبت‌نام شده در این دوره از برگزاری نمایشگاه شرکت‌هایی هستند که در زمینه خطوط بسته‌بندی، تجهیزات آر‌اند‌دی(R & D)، کپسول پر‌کن، دستگاه روکش قرص، اتاق‌تمیز، پرکن‌های ویال، تولید محصولات ضدعفونی، پاکسازی و استریل، طراحی و ساخت ماشین‌های اتوماتیک و تمام اتوماتیک و ایزولاتورها و فناوری‌های حفاظتی مشغول به فعالیت هستند.

دومین نمایشگاه بین­المللی دارو، صنایع و تجهیزات وابسته ایران با 15000 متر مربع فضای نمایشگاهی و حضور بیش از 400 شرکت داخلی و خارجی یکی از بزرگ‌ترین گردهمایی صنعت داروسازی در ایران و خاورمیانه است. هدف این نمایشگاه معرفی آخرین دستاوردها و نوآوری­های صنعت داروسازی ایران، ایجاد ارتباط با مراکز تحقیقاتی و پژوهشی بین­المللی، ارایه اطلاعات در خصوص فعالیت­های صادراتی و وارداتی، معرفی فرصت­های سرمایه­گذاری در ایران  است. 

در این دوره از برگزاری نمایشگاه نظارت جدی از سوی بخش اجرایی نمایشگاه برای حضور شرکت‌های خارجی و داخلی صورت می‌گیرد. تلاش شده است تا انتقال فناوری و تجهیزات دارویی اولویت حضور شرکت‌ها در نمایشگاه باشد.

نمایشگاه ایران‌فارما، از سوی سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران ، 24 تا 26 شهریور 1395 در مصلای بزرگ تهران برگزار می‌شود.

شماره مجله :
ارسال نظر
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :
عدد داخل کادر را وارد نمایید :
فایل word وجود ندارد         فایل pdf وجود ندارد

بازگشت به ليست اخبار

فرم اشتراک ماهانه

آرشیو اخبار

انتقادها و پیشنهادها

همه حقوق این سامانه به ماهنامه صنعت درمان تعلق دارد. بهره برداری و انتشار مطالب با ذکر منبع مجاز است.
طراحی سایت و بهینه سازی توسط اروپل